ششمین دوره مسابقات یو سی مس ایران ، تهران ۱۳۹۷ ، مجموعه ورزشی آزادی

ششمین دوره مسابقات کشوری یو سی مس ایران در تاریخ دوم شهریور ماه ۱۳۹۷ با شرکت صدها دانش آموز از سراسر کشور در سالن همایش های ایرانیان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید. در این مسابقه که با حضور پروفسور دینو ونگ و هییت همراه از کشور مالزی برگزار گردید تیم استان آذربایجان شرقی متشکل از ۴۹ شرکت کننده منتخب استان توانست در بخش های مختلف مسابقه نتایج درخشانی را کسب نماید.

در این بخش سه شرکت کننده از استان به بخش فینال راه یافته و در پایان مرحله فینال موفق شدند هر سه مقام  اول، دوم و سوم  را برای استان به ارمغان آورند.

مقام اول: سبحان توتونچی  از آذربایجان شرقی (تبریز)

مقام دوم : عرفان رهبری  از آذربایجان شرقی (تبریز)

مقام سوم: ایلیا عباس پور از آذربایجان شرقی (تبریز)

در این بخش سه شرکت کننده از استان به بخش فینال راه یافته ولی موفق به کسب عنوان نشدند.

اسامی دانش آموزان راه یافته از استان آذربایجان شرقی به مرحله فینال :

فاطمه علی اصغری از آذربایجان شرقی (شبستر)

معراج مصطفی زاده  از آذربایجان شرقی (تبریز)

امیر رضا ابراهیم پور از آذربایجان شرقی (تبریز)

 

در این بخش دانش آموزان استان با درخشش بی نظیر موفق به کسب ۲۱ مقام اول، ۲۳ مقام دوم و ۶ مقام سوم شدند، اسامی افتخار آفرینان استان در ششمین دوره مسابقات استانی به شرح ذیل می باشد:


سطح GRAND

سبحان توتونچی از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام اول

امیر حسین کاوه از آذربایجان شرقی (اسکو) : مقام اول

امیر حسین پسندیده از آذربایجان شرقی (مرند) : مقام اول

مایده شقاقی نسب از آذربایجان شرقی (تبریز)  : مقام اول

سطح ADVANCE

امیر دهقانی از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام اول

مهدی قره خانلو از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام دوم

 

 

سطح Higher C 

ایلیا غفوری از آذربایجان شرقی () :  مقام اول

 معراج مصطفی زاده از آذربایجان شرقی () : مقام اول

 حسن بابائیان از آذربایجان شرقی () : مقام اول

ایلیا عباس پور از آذربایجان شرقی ()  : مقام اول

فاطمه علی اصغری از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

علی همت خواه  از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

علی ایمانی  از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

هلیا یزدانی  از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

شایان شجاعی  از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

نهال مددی  از آذربایجان شرقی ()  : مقام سوم

سطح  Higher B 

 

عرفان رهبری  از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام اول

نگین یاری از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

خدیجه هاشمی از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

پرهام وحدانی از آذربایجان شرقی () :  مقام سوم 

مهدی ادیب  از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام سوم

 

 

 

 

سطح Higher A 

سوگل قاسم نژاد از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام اول

 شهرزاد امانی  از آذربایجان شرقی () : مقام اول

بنیامین جلیلی از آذربایجان شرقی () : مقام اول

مهیار نوروزی از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

علی فخیم اکبر از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

 

 

 

 

سطح  Inter B

مهتا نجف زاده   از آذربایجان شرقی (بناب) :  مقام اول

امیررضا ابراهبم پور از آذربایجان شرقی () :  مقام اول

آسنا ایمانی از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

پرهام وحدانی از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم 

علیرضا فرمانبر  از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام دوم

عطا زراعتی  از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

مهسا رسولی از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

کوثر حبیبی از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام سوم

امیر صدرا دانا از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام سوم

سطح Inter A 

مائده کبیری  از آذربایجان شرقی () :  مقام اول

سارا پاکرو از آذربایجان شرقی (تبریز) : مقام اول

دریا نیک فر از آذربایجان شرقی () : مقام دوم

هادی زهره بخشایش از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

هادی جعفری از آذربایجان شرقی ()  : مقام دوم

سطح  Elementary B

علیرضا صادق زاده از آذربایجان شرقی () :  مقام اول

مبین کوفه ای از آذربایجان شرقی () :  مقام اول

آیناز صادقی از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

عرفان یزدانی از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم 

 

سطح  Elementary A

اسما رنجبر (روشندل)  از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام اول

نرگس یزدانی از آذربایجان شرقی () :  مقام اول

ایلیا صدیق از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم

سوین علی محمدی قدیم از آذربایجان شرقی () :  مقام دوم 

هستی آژیده  از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام دوم

ساجده محسنی  از آذربایجان شرقی (تبریز) :  مقام سوم

فهرست